Yeni Normalde Kurumların Ticari Sürekliliği, Uzun Vadeli ve Güçlü Bir Güvenlik Stratejisi ile Korunabilir

Yeni Normalde Kurumların Ticari Sürekliliği, Uzun Vadeli ve Güçlü Bir Güvenlik Stratejisi ile Korunabilir

Yaklaşık beş aydan bu yana gündemimizin ilk sırasında yer alan yeni tip koronavirüs salgını, hayatın her alanındaki alışkanlıklarımızı değiştirmeye devam ediyor.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizin de COVID-19 ile mücadele planı, şüpheli semptomları gösteren kişilerin hızla tespit edilmesi ve enfekte olan insanların izole edilerek fiziksel temaslarının sınırlandırması çerçevesinde yürütülüyor. 

Önlemlerin gevşetildiği ve hayatın bir miktar hızlandığı bu günlerde, süreçten büyük ölçüde olumsuz etkilenen ticari işletmeler, iş dünyasının yeni normaline uygun hareket edebilmek için doğru adımları atabilme arayışı içerisindeler.

Kurumsal faaliyetlerinin devamlılığını sağlamak isteyen ticari kuruluşlar hem ulusal hem de uluslararası yönergeleri izlemeleri, bulaşıcılığı engellemek için güçlü bir güvenlik stratejisi oluşturmaları ve pandeminin zorunlu kıldığı koordineli güvenlik yaklaşımında etkin rol oynayabilecek aktörlerden yararlanmaları gerektiğinin farkındalar.

Yeni normal, geleceğe yönelik uzun vadeli bir güvenlik stratejisi geliştirmek isteyen işletmelerin, teknolojiye yatırım yaparak, erişim kontrolü ve tarama prosedürlerini, halk sağlığını ve iş akış sürekliliklerini destekleyecek biçimde ele alarak hareket etmelerini zorunlu kılıyor.

Bu gerçekten hareketle, pandemi sürecinde de Tepe Güvenlik olarak, tesislerine yönelik ek bir tarama ve algılama katmanı oluşturma talebindeki kurumsal müşterilerimizin, iş hayatlarındaki gerekliliklerine uygun güvenlik çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Tepe Güvenlik Termal Vücut Sıcaklığı Görüntüleme Çözümleri Ticari İşletmeleri Covid-19’a Karşı Daha Güçlü Kılıyor

COVID-19’a karşı etkin bir taktik planla, iş operasyonlarını sorunsuz sürdürme ihtiyacı olan kurumsal müşterilerimizin güvenlik ihtiyacını, Tepe Güvenlik Termal Vücut Sıcaklığı Görüntüleme Çözümleri olarak adlandırdığımız görsel ölçüm ve doğrulama araçlarımızla karşılıyoruz.

  • Tepe Güvenlik Termal Vücut Sıcaklığı Görüntüleme Çözümlerimizi oluşturan,
  • Bina Girişlerinde Kamera ile Vücut Sıcaklığı Ölçümü, 
  • El Tipi Termal Dedektör ile Vücut Sıcaklığı Ölçümü,
  • Tak ve Kullan, Görsel Ölçüm ve Doğrulama,
  • Ateş Ölçer Metal Dedektör araçlarımız, güvenlik noktalarında termal kamera yoluyla, sürekli ve uzun dönemde vücut ısısı ölçüm imkanının yanı sıra, yapay zeka destekli yüz algılama, maske kullanımı tespiti, temassız geçiş kontrolü, sesli ve görsel uyarı gibi etkin özellikleri de barındırıyor.

Açık ofisler, perakende sektörü, havaalanları, konaklama tesisleri, fabrikalar, eğitim kurumları, endüstriyel tesisler vb. birçok uygulama alanında hem güvenlik hem de tıbbi kontrol kaynakları tahsis eden Tepe Güvenlik Termal Vücut Sıcaklığı Görüntüleme Çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

TIKLAYIN

Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine;


“Vereceğiniz kişisel bilgileriniz ücretsiz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçilmesi süreçlerinde tarafımızca işlenecektir.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.”