işyeri güvenliği
tıbbı alarm

İş Yeri Tıbbi Alarm

Sağlam ve Güçlü Yapısı ile Kaliteli Tıbbi Alarm, Hayat Kurtaran Yardımcınız! Günün her saati yanınızda olan Securitas Tıbbi Alarm Sistemi; acil tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyduğunuz ya da kendinizi tıbbi tehlike altında hissettiğiniz durumlarda kullanılır. Tıbbi Alarm, özellikle çalışanlarınız için aniden meydana gelen ve stres yaratan sağlık sorununda kurtarıcı niteliğindedir. En kaliteli tıbbi alarm sistemi alarm izleme hizmeti ile anında iletişim kurabilen sistemlerdir.

Tıbbi Alarm nedir?

Tıbbi alarm sistemi, panik butonları ve haberleşme sistemlerinden oluşmaktadır. Tıbbi alarm, acil müdahale gerektiren bir tehlikenin varlığını bildirmek için kullanılan bir teknolojidir. Acil tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyduğunuzda iş yeri alarm sisteminize bağlı bir kumanda ile veya mobil uygulama üzerinden alarm sisteminiz olmadan dahi kullanılabilmektedir.

Hangi ürünlerden oluşur?

Görüntülü Alarm Sistemleri Nelerden Oluşur?

Tıbbi Alarm Sistemi nasıl çalışır?

Tıbbi alarm sisteminin hayati öneme sahip en değerli bileşeni, yardım butonudur. Securitas Alarm mobil uygulama üzerinden veya istenildiği takdirde uzaktan kumanda ile Tıbbi alarm düğmesine bir kez basılması, Securitas Alarm izleme merkezine anında bir sinyal göndermektedir.

Tıbbi Alarm butonu devreye alındığında Securitas Alarm İzleme Merkezi'ne bir sinyal iletilir ve Tıbbi yardım sinyali ile herhangi bir müdahale durumunda Securitas Alarm İzleme Merkezi üzerinden hızlı bir şekilde ilgili kolluk kuvvetleri yönlendirmesi yapılmaktadır.

Securitas Alarm Mobil’i App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tıbbi Alarm sistemini Securitas Alarm mobil uygulaması sayesinde iş yerinde olmasanız bile uzaktan kolayca kullanabilirsiniz.

Bu sayede Securitas panik alarm sistemleri kullanıcı dostu ve güvenliğiniz için mobil kontrol olanağı sağlar.

Ayrıca, anlık bildirim ve geçmiş kontrolü ile iş yerinizin tüm güvenlik kontrollerini bu uygulama üzerinden kolay ve kesintisiz olarak sağlayabilirsiniz.

Dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

Güvenlik teknolojisinde hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı, panik ve tıbbi yardım gibi tüm güvenlik entegrasyonlarının bir arada kullanılabildiği iş yeri alarm sistemleri tavsiye ediyoruz.

Kolayca yönetilebilen iş yeri alarm sistemleri, mobil uygulama ve entegre çözümler sayesinde güvenliğinizi tam anlamıyla sağlamaktadır.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına