sacuritas hakkımızda

Securitas Alarm

Securitas Alarm, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile Türkiye'nin 81 ilinde hizmet sunan elektronik güvenlik sektörünün öncü ve saygın kurumlarından biridir.

Securitas Alarm olarak, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile Türkiye'nin dört bir yanında hizmet sunuyoruz.

Faaliyetlerine 1992 yılında Bilkent Holding çatısı altında Tepe Güvenlik olarak başlayan şirketimiz, 2021 yılında Securitas bünyesine katılarak Securitas Alarm ismini almıştır.

Securitas, 44 ülkede, 350 bin çalışanı ile insanlı güvenlikten, elektronik güvenliğe, teknolojik çözümlerden danışmanlık hizmetlerine kadar güvenlik alanında ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktadır. Türkiye de ise 21 bini aşkın çalışanıyla 3000’den fazla noktada hizmet vermektedir.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Securitas Alarm;

Ev ve işyerlerinden, büyük kurumlara, perakende zincirlerinden, banka şubeleri ve ATM’lere kadar geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Güçlü teknik altyapısıyla 1 milyonun üzerinde kullanıcıya sorunsuz hizmet verebilen Securitas Alarm’ın 80 binden fazla aktif müşterisi bulunmaktadır.

Securitas Alarm, elektronik güvenlik alanında trendleri belirleyen, sektörde öncü ve beklentilere yön veren bir marka olarak dünyanın daha güvenli bir hale gelmesine yardımcı olmaktadır.

Securitas Alarm, sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile güven ve huzur arayan herkesin beklentisine karşılık vermek için çalışmaya ve çözümler üretmeye devam edecektir.