güvenlik geçişi
Kamera Sistemleri

İşinizde güvenliği ve verimliliği arttırmanız için Securitas Alarm yanınızda!

Günümüzün hızlı tempolu ve son derece rekabetçi iş ortamında, güvenlik ve verimlilik bir şirketin başarısını artırabilecek veya bozabilecek iki kritik faktördür. Çalışanlarınızın, müşterilerinizin ve varlıklarınızın güvenliğini sağlamanın yanı sıra operasyonlarınızı optimize etmek için güvenilir ve gelişmiş kamera sistemine sahip olmak isteyebilirsiniz.

Kurumsal kamera sistemi, iş yerinizin girişler, çıkışlar, lobiler, otoparklar, üretim hatları ve depolama alanları gibi çeşitli alanları izlemek ve yönetmek için tasarlanmış kameralar, sensörler ve yazılımlardan oluşan bir ağdır.

Securitas Alarm olarak; güvenlik alarm sistemi çözümlerimiz ve alarm izleme merkezimiz ile kapsamlı bir kurumsal kitleye hizmet veriyoruz.


İyi tasarlanmış ve kurulmuş bir kamera sistemi ile şunları yapabilirsiniz:

  • • Hırsızlığı ve yetkisiz erişimi caydırabilir ve önleyebilirsiniz.
  • • Çalışanlarınızın, misafirlerinizin ve tedarikçilerinizin faaliyetlerini izleyebilir ve kaydedebilirsiniz.
  • • İş akışınızı, envanterinizi ve müşteri davranışınızı analiz ederek optimize edebilirsiniz.
  • • Kaza, sorumluluk ve sigorta talepleri riskini minimum seviyeye getirebilirsiniz.
  • • Acil durumların yanıt süresini ve doğruluğunu teyit etmeniz için size yardımcı olur.

Neden Securitas Alarm kamera sistemlerini tercih etmelisiniz?

1-Arttırılmış güvenlik

Securitas kamera sisteminin en bariz faydalarından biri gelişmiş güvenliktir. Tesisinizdeki stratejik noktalara kameralar kurarak potansiyel suçluları caydırabilir ve bir suç durumunda delil toplayabilirsiniz. Modern kameralar aynı zamanda yüksek tanımlı video ve ses kalitesinin yanı sıra uzaktan erişim ve izleme sunar; bu, orada olmasanız bile işinizi takip edebileceğiniz anlamına gelir.


2-Artan verimlilik

Securitas kamera sisteminin bir diğer avantajı da artan üretkenliktir. Çalışanlarınızın faaliyetlerini izleyerek sorunları, verimsizlikleri ve iyileştirme fırsatlarını belirleyebilirsiniz. Örneğin, personelinizin üretken olmayan görevlere ne kadar zaman ayırdığını, ne kadar hata yaptıklarını ve güvenlik protokollerini ne kadar iyi takip ettiklerini görmek için görüntüleri analiz edebilirsiniz. Bu verilerle, iş akışınızı optimize etmek ve israfı azaltmak için süreçlerinizi ve eğitim programlarınızı ayarlayabilirsiniz.


3-İyileştirilmiş müşteri deneyimi

Securitas kamera sistemleri müşteri deneyiminizi iyileştirebilir. Müşterilerinizin davranışlarını analiz ederek tercihleri, alışkanlıkları ve ihtiyaçları hakkında fikir edinebilirsiniz. Örneğin, mağaza veya restoranınızdaki yaya trafiğini takip edebilir, hangi ürün veya hizmetlerin popüler olduğunu görebilir, iyileştirilmesi gereken alanları belirleyebilirsiniz. Sıraları, bekleme sürelerini ve müşteri memnuniyetini izlemek için de kamera sistemini kullanabilir ve buna göre düzenlemeler sağlayabilirsiniz.


4-Daha iyi uyumluluk ve sorumluluk yönetimi

Son olarak, Securitas kamera sistemi, düzenlemelere uymanıza ve sorumluluğu yönetmenize yardımcı olabilir. Görüntüleri kaydedip saklayarak, güvenlik ve gizlilik politikalarına uyduğunuzu ve kazaları ve olayları önlemek için uygun önlemleri aldığınızı gösterebilirsiniz. Bir anlaşmazlık veya hak talebi olması durumunda, görüntüleri delil olarak veya bir anlaşmaya varmak için kullanabilirsiniz. Sistemi, personelinizi uyum ve güvenlik prosedürleri konusunda eğitmek ve şirket politikalarına uyumlarını doğrulamak için de kullanabilirsiniz.

Doğru kamera sistemini seçmeniz için buradayız!

Kamera sisteminizden en iyi şekilde yararlanmak için doğru ekipman ve servis sağlayıcıyı seçmeniz gerekir. Securitas Alarm olarak, ihtiyaçlarınıza özel elektronik güvenlik çözümleri, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile Türkiye'nin dört bir yanında hizmet sunuyoruz.

IP ve Analog CCTV Sistemleri sayesinde tüm detayları takip etmenize yardımcı oluyoruz.

Securitas IP ve Analog CCTV Sistemleri; iş kazaları, çalışan performansları, tüm giriş ve çıkış bilgileri, asılsız iddialar ve hırsızlık gibi konularda yanlışların tespiti, gerekli önlemlerin alınması, iş akışının daha verimli bir şekilde sürdürülmesinde gözden kaçan detayların saptanması adına kusursuz bir yardımcıdır.

İş ihtiyaçlarınızı ve risklerinizi değerlendirmenize yardımcı oluyoruz!

Kamera sistemine yatırım yapmadan önce iş ihtiyaçlarınızı ve risklerinizi birlikte değerlendiriyoruz. İzlenmesi ve korunması gereken alanları uzman mühendis kadromuz ile birlikte belirliyoruz. Bütçenizi, personelinizin eğitimini ve teknik uzmanlığını ve uzun vadeli hedeflerinizi de göz önünde bulundurarak en doğru sistemi kullanmanız için çözüm sunuyoruz.


Mobil uygulama ile kamera sisteminize dilediğiniz yerden erişim imkanı sunuyoruz!

Mobil Uygulama sayesinde kamera sisteminizi istediğiniz zaman istediğiniz yerden kolayca izleyebilirsiniz.


Securitas kamera sistemine nasıl sahip olabilirim?

Securitas kamera sistemine sahip olmak için 444 83 73 çağrı merkezimizi arayabilir veya aşağıda bulunan formu doldurarak detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına