ev alarmı
Yangın anons Sistemleri

Ev Yangın Alarmı

Önlem alınmazsa tek bir kıvılcım felakete neden olur!

Daha nasıl ve neden olduğunu anlamadan, kısa sürede kontrolden çıkan bir yangınla hem hayatınızı hem de sahip olduğunuz maddi ve manevi varlıklarınızı kaybetme riski, göz ardı edilemeyecek kadar ciddi bir tehdittir.

Hassas dedektörler yangın tehdidine karşı hayat kurtarıyor

Üstelik evinizde değilken ya da uyku ve baygınlık halinde çıkan zehirli gazları soluyarak bilincinizi kaybetmeniz halinde müdahale etme imkânınız olmayan felaketlerle karşılaşma ihtimaliniz düşündüğünüzden daha yüksek. Securitas Yangın Alarm Sistemi, hızlı müdahale etme özelliğiyle olası kayıpların önüne geçen en etkili yöntemlerin başında gelir.

Yangın Alarmı nedir?

Yangın alarmı; yangın, duman, ısı ve karbon monoksit gibi acil durumları algılayarak dahili siren sayesinde yüksek sesli bir alarm üretmektedir.

Evde yangın alarmı, duman, ısı veya karbon monoksit gibi diğer olası tehlikeler ile karşı karşıya kalındığı durumlarda 7/24 koruma sağlarken, alarm sistemine entegre çalışan dedektörler sayesinde; hırsızlık, su baskını, gaz kaçağı, panik ve tıbbi müdahale gerektiren acil durumları da algılıyor, herhangi bir tehlike durumunda Securitas Alarm İzleme Merkezi üzerinden hızlı bir şekilde ilgili kolluk kuvvetleri yönlendirmesi yapılmaktadır.

Yangın alarmı fiyatları kablolu ve kablosuz olarak bulunduğunuz yapının genişliğine göre değişkenlik gösterebilir.

Hangi ürünlerden oluşur?

Görüntülü Alarm Sistemleri Nelerden Oluşur?

Yangın Alarmı nasıl olmalıdır?

Yangın alarmı can ve mal güvenliğinizi korumanız için çok büyük öneme sahiptir. Ev için yangın alarmı, öncelikle sevdiklerinizi koruma altına almanız için tehlike meydana gelir gelmez sizi uyarmakta ve hızlı müdahale şansı vererek büyük kayıpların önüne geçmenizi yardımcı olacaktır.

Securitas Alarm İzleme Merkezi Hizmeti ile entegre çalışan yangın alarmı sayesinde olası risklerin ortalama 8 saniye müdahale süresi ile önüne geçiyoruz.

Securitas Alarm Mobil’i App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yangın alarmı ile Securitas Alarm mobil uygulaması sayesinde alarm sisteminizi evde olmasanız bile uzaktan kolayca kurup kapatabilirsiniz.

Bu sayede Securitas ev alarm sistemleri kullanıcı dostu ve güvenliğiniz için mobil kontrol olanağı sağlar. Ayrıca, anlık bildirim ve geçmiş kontrolü ile evinizin tüm güvenlik kontrollerini bu uygulama üzerinden kolay ve kesintisiz olarak sağlayabilirsiniz.

Dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

Güvenlik teknolojisinde hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, panik ve tıbbi yardım gibi tüm güvenlik entegrasyonlarının bir arada kullanılabildiği ev alarm sistemleri tavsiye ediyoruz. Kolayca yönetilebilen ev alarm sistemleri, mobil uygulama ve entegre çözümler sayesinde güvenliğinizi tam anlamıyla sağlamaktadır.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına