işyeri güvenliği
hırsız alarmı

İş Yeri Hırsız Alarmı

İş yeri güvenliği hafife alınacak bir konu değildir. Bir iş yerini kurmak, tasarlamak ve işleyişi sağlamak için çok fazla zaman ve çaba harcanır, ancak çoğu zaman iş yerini korumak için yeterli zaman harcanmaz. İş yeri güvenlik önlemlerine yatırım yapmak önemlidir çünkü iş yeri güvenlik sistemi sizi, birikimlerinizi ve çalışanlarınızı koruyarak rahat etmenizi ve işinize odaklanmanızı sağlar.

Securitas Hırsız Alarm Sistemleri sayesinde ofisinizdeki veya işyerinizdeki değerli varlıklarınızı hırsızlık tehdidinden koruyabilirsiniz.

İş Yeri Hırsız Alarmı

İş yeri hırsız alarm sistemleri, güvenlik ihtiyaçlarınıza bağlı olarak yalnızca koruma sağlamakla kalmayıp aynı zamanda çalışma konforunuzu da arttırmaktadır. İş yeri güvenliği; çalışanlarınız, müşterileriniz ve günlük operasyonlarınız için çok önemlidir.

Gelişmiş entegre teknolojileri kullanarak her büyüklükteki iş yeriniz için hırsız alarmı sistemleri kuruyor ve Securitas Alarm İzleme Merkezi üzerinden hızlı bir şekilde ilgili kolluk kuvvetleri yönlendirmesi yapıyoruz.

İş Yeri Hırsız Alarmı nedir?

İş yeri hırsız alarmları, hırsızlığa ve diğer olası izinsiz girişlere karşı koruma sağlamak için merkezi bir kontrol paneli ile birlikte çalışan entegre dedektörler ve sensörlerden oluşmaktadır. Kelimenin tam anlamıyla, birlikte çalışan bileşenler ve cihazlardan oluşan bir sistem aracılığıyla korunmasını istediğiniz bölgeyi güvence altına almanız anlamına gelir.

Hangi ürünlerden oluşur?

Görüntülü Alarm Sistemleri Nelerden Oluşur?

İş Yeri Hırsız Alarmı nasıl çalışır?

İş yeri hırsız alarmı bir kontrol paneli ile iletişim kuran dedektörler ve sensörler aracılığı ile belirlenen potansiyel izinsiz giriş noktalarını izler ve izinsiz girişi tespit ederken merkezi kontrol paneli ile birlikte çalışarak ve yüksek sesli alarm üreterek Securitas Alarm İzleme Merkezi'ne anında sinyal göndermektedir.

Dedektörler ve sensörler tipik olarak olası izinsiz girişlere maruz kalan kapılara ve pencerelere veya görünmez çevre koruması oluşturmak için kolay erişilebilir yerlere kurulur. Açık alanların korunması için iç mekâna hareket sensörleri yerleştirilebilir.

Securitas Alarm Mobil’i App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İş yeri hırsız alarmı ile Securitas Alarm mobil uygulaması sayesinde alarm sisteminizi iş yerinizde olmasanız bile uzaktan kolayca kurup kapatabilirsiniz.

Bu sayede Securitas iş yeri alarm sistemleri kullanıcı dostu ve güvenliğiniz için mobil kontrol olanağı sağlar. Ayrıca, anlık bildirim ve geçmiş kontrolü ile iş yerinizin tüm güvenlik kontrollerini bu uygulama üzerinden kolay ve kesintisiz olarak sağlayabilirsiniz.

Sağlam ve güçlü yapısı ile kaliteli iş yeri hırsız alarmı

Securitas Alarm iş yeri güvenlik çözümleri ile iş yerinizi denetliyor ve ister ofisiniz, mağazanız veya üretim tesisiniz olsun size özel güvenlik çözümleri sunuyoruz. Securitas Alarm uzman ekiplerimizce yerinde ücretsiz keşif hizmeti sunarak size en iyi güvenliği sağlayacak entegre çözümler ile planlama yapıyor ve kurulum işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

Güvenlik teknolojisinde hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, panik ve tıbbi yardım gibi tüm güvenlik entegrasyonlarının bir arada kullanılabildiği iş yeri alarm sistemleri tavsiye ediyoruz.

Kolayca yönetilebilen iş yeri alarm sistemleri, mobil uygulama ve entegre çözümler sayesinde güvenliğinizi tam anlamıyla sağlamaktadır.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına