güvenlik geçişi
Otopark Kartlı Geçiş

Siz yetkileri ve sınırları belirleyin, biz alanınızı koruyalım!

Kartlı Geçiş Sistemleri; kontrollü geçiş sistemlerinden biometrik okuyuculara, sıradan bir kapı okuyucusundan dahili ağlarla kontrol edilen karışık yöntemlere, personel ve iş yeri güvenliğini sağlamanın yanı sıra müşteri verilerinin gizliliğinin korunması adına da maksimum güvenlik sağlayan etkili bir yöntemdir.

İşletme tarafından belirlenen alandan içeri veya dışarı ancak yetkili kişilerin geçişine izin veren Securitas Alarm Kartlı Geçiş ve Otopark Sistemleri ile giriş-çıkışların takibi, personele dağıtılan kimlik kartları kullanılarak, geçiş bölgelerine yerleştirilen kart okuyucular aracılığı ile yapılmakta, istendiğinde kapsamlı raporlar alınabilmektedir.

Kilit ve anahtar ilişkisi mobil olarak yönetilebilmekte ve bir takvime bağlı olarak yetki seviyelerine göre sistem çalıştırılabilmektedir.

İşletmenin kurumsal tercihlerine göre şekillendirilen Kartlı Geçiş Sistemleri, işletmenin ticari faaliyetlerinin kesintiye uğramasına neden olan aksaklık ve tehditleri engeller.

Kartlı Geçiş Sistemlerinde yetkilendirme ve zaman aralığı belirleme yöntemiyle eksiksiz bir denetim sağlanarak güvenlik maksimum seviyeye ulaştırılabilir.


Deneyimi iyileştirirken, güvenliğinizi arttırın!

Securitas Alarm Kartlı geçiş ve otopark sistemlerimiz, çalışanlarınız ve müşterileriniz için rahat ve sorunsuz bir deneyim sunarken, açık otopark sistemleri veya kapalı otopark sistemleri de giriş, çıkışları kontrol etmek, park yönetimini iyileştirmek ve güvenliği artırmak için tasarlanmıştır.

Kartlı geçiş ve otopark sistemlerimiz, sorunsuz ve verimli bir güvenlik deneyimi sağlamak için ileri teknoloji kullanır. Sistemlerimizle, kartlı geçiş veya başka bir elektronik cihaz kullanarak kolayca girip çıkabilirler. Otopark sistemlerimiz, kartlı geçiş veya başka bir yetkili cihaz kullanılarak açılabilen otomatik giriş ve çıkış kapıları ile donatılmıştır, bu da açık otopark sistemleri veya kapalı otopark sistemlerinde girişleri ve çıkışları kontrol altına alırken park etme sürecini hızlı ve kolay hale getirmektedir.

Kartlı geçiş ve otopark sistemi avantajları

Securitas Kartlı geçiş ve otopark sistemlerimiz işletmelere ve kuruluşlara çeşitli avantajlar sunmaktadır. Sistemlerimizle şunları yapabilirsiniz:

Otopark yönetimini iyileştirin: Sistemlerimiz, otopark etkinliğini izlemenize, doluluk düzeylerini izlemenize ve alan kullanımını optimize etmenize olanak tanır. Bu durum park tesislerinizi daha verimli bir şekilde yönetmenize, sıkışıklığı azaltmanıza ve genel müşteri deneyimini iyileştirmenize yardımcı olur.

Güvenliği artırın: Sistemlerimiz, güvenli erişim kontrolü sağlayarak, yalnızca yetkili kişilerin girişlerini ve otopark sistemi sayesinde tesislerinize girebilmesini sağlar. Bu, yetkisiz erişimi, hırsızlığı ve diğer güvenlik tehditlerini önlemeye yardımcı olur.

Geliri artırın: Sistemlerimiz, personel giriş çıkış kontrollerini sağlamanıza olanak tanırken aynı zamanda park ücretini saatlik veya günlük olarak ücretlendirmenize de olanak tanır. Bu, müşterilerinize değerli bir hizmet sunarken ek gelir elde etmenize yardımcı olabilir.

Securitas Alarm ile farklı bir dünya görün!

Kuruluşunuza özel ihtiyaçları karşılamak için çeşitli kartlı geçiş ve otopark sistemi çözümleri sunmaktayız. Sistemlerimiz ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir, gereksinimlerinize en uygun özellikleri ve işlevleri seçmenize olanak tanıyarak aradığınız çözümü bulmanıza yardımcı olur.

Sisteminizin sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamak için uzman mühendis kadromuz ile kurulum ve bakım hizmetinden de dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Securitas kartlı geçiş ve otopark sistemine nasıl sahip olabilirim?

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılayan ve aradığınız sonuçları sağlayan bir sistem tasarlamak ve uygulamak için yanınızda.

Securitas kartlı elektromekanik kilit sistemlerine sahip olmak için 444 83 73 çağrı merkezimizi arayabilir veya aşağıda bulunan formu doldurarak detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Sorularınızı yanıtlamaktan ve size kartlı geçiş ve otopark ihtiyaçlarınızı karşılayan özelleştirilmiş bir çözüm sunmaktan memnuniyet duyarız.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına