ev alarmı
hırsız alarmı

Hırsız Alarmı

Ne çelik kapı ne de yüksek zeminler hırsızları durdurmaya yetmez!

Her geçen gün geliştirdikleri birbirinden şaşırtıcı yöntemlerle karşımıza çıkan hırsızlar için sadece çelik kapı kullanmanız ya da ev ve iş yerinizin tırmanılamayacağını sandığınız bir yükseklikte bulunması, oluşacak tatsız bir girişimi önlemenize yardımcı olmaz. Üstelik bir anda burun buruna geldiğiniz hırsızın, can güvenliğiniz için de açık tehdit oluşturduğunu kabul etmeliyiz.

Securitas Hırsız Alarm Sistemi her zaman yanınızda!

Hal böyleyken hızla artış gösteren soygun ve hırsızlık oranlarının önüne geçebilmek adına çelik kapınıza ya da diğer güvenlik tedbirlerinize ek olarak hırsız alarmı taktırmanız da oldukça önemlidir. Hırsızlığın önlenmesinde en caydırıcı önlemlerden biri olan ev hırsız alarm sistemi sayesinde mal kaybının ya da sonu yaşanacak bir travma ile biten tatsız durumların önüne geçebilmek için güvenlik tedbirlerinizi arttırabilirsiniz.

Securitas Alarm güvenlik sistemleri ile hırsızlığa karşı 7/24 koruma sağlarken, alarm sistemine entegre çalışan dedektörler sayesinde; yangın, gaz kaçağı, su baskını, panik ve tıbbi müdahale gerektiren acil durumları da algılıyor, herhangi bir tehlike durumunda Securitas Alarm İzleme Merkezi üzerinden hızlı bir şekilde ilgili kolluk kuvvetleri yönlendirmesi yapılmaktadır.

Hırsız Alarmı nedir?

Hırsız alarm sistemi; sensörler ve kontaklar aracılığıyla, kapıların ve pencerelerin hareketini veya açılmasını algılar ve bunun üzerine izinsiz giriş olduğunda dahili siren sayesinde yüksek sesli bir alarm üretmektedir. Hırsızlığa, diğer olası istenmeyen girişlere ve eve izinsiz girenlere karşı koruma sağlamak için merkezi bir kontrol paneli ile birlikte çalışarak Securitas Alarm İzleme Merkezi'ne anında sinyal göndermektedir.

Kablolu ev hırsız alarm sistemleri

Kablolu ev hırsız alarmı, alarm kontrol paneline bağlı ve Securitas Alarm İzleme Merkezi'ne bilgi aktarmak için sisteme bağlı kabloları kullanarak çalışan bir sistemdir.

Tüm sensörler somut kablolarla bağlıdır.

Kablolu alarm sistemi, sabit telefon sisteminizin kablolarını iletişim kurmak için kullanır.

Kablosuz ev hırsız alarm sistemleri

Ev için hırsız alarmı sistemleri, kablosuz bir ağ kullanarak radyofrekans teknolojisi üzerinden sistem paneli ile iletişim kurar.

Kablosuz Ev hırsız alarmı, kolay bir şekilde taşınabilir ve yeniden kurulabilir.

Yedekli batarya özelliği sayesinde herhangi bir güç kesintisinde bile çalışmaya devam eder.

Hangi Ürünlerden Oluşur?

Görüntülü Alarm Sistemleri Nelerden Oluşur?

Hırsız Alarm sistemi nasıl olmalıdır?

Basitçe söylemek gerekirse, izinsiz giriş sırasında hızlı hareket etmek önemlidir ve hırsız alarmı, çevredeki insanları güvenlik ihlali meydana gelir gelmez uyarmakta ve hızlı bir yanıt verilmesini kolaylaştırmaktadır.

Securitas Alarm İzleme Merkezi Hizmeti ile entegre çalışan ev hırsız alarm sistemleri sayesinde hırsızlık risklerinin ortalama 8 saniye müdahale süresi ile önüne geçiyoruz.

Securitas Alarm Mobil’i App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ev hırsız alarmı ile Securitas Alarm Mobil Uygulaması sayesinde alarm sisteminizi evde olmasanız bile uzaktan kolayca kurup kapatabilirsiniz. Bu sayede Securitas ev alarm sistemleri kullanıcı dostu ve güvenliğiniz için mobil kontrol olanağı sağlar. Ayrıca, anlık bildirim ve geçmiş kontrolü ile evinizin tüm güvenlik kontrollerini bu uygulama üzerinden kolay ve kesintisiz olarak sağlayabilirsiniz.

Dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

Güvenlik teknolojisinde hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, panik ve tıbbi yardım gibi tüm güvenlik entegrasyonlarının bir arada kullanılabildiği ev alarm sistemleri tavsiye ediyoruz. Kolayca yönetilebilen ev alarm sistemleri, mobil uygulama ve entegre çözümler sayesinde güvenliğinizi tam anlamıyla sağlamaktadır.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına