işyeri güvenliği
Su baskın alarmı

İş Yeri Su Baskın Alarmı

Su baskını alarmına sahip olmak, su taşkınlarının bir sonucu olarak iş yerinizde meydana gelebilecek büyük bir hasarı önlemenize yardımcı olur. Su baskını sonuçlarını düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen şey maddi hasardır. Suyun neden olduğu fiziksel hasar mülkünüzün değerini düşürür. Onarım maliyetlidir ve bazen yeniden yapılandırma gerektirir ancak sorun burada bitmiyor.

Durum ciddi olmasa ve suyu hızlı bir şekilde boşaltsanız, zemini, duvarları veya mobilyaları kurutsanız bile küflenme riski çok yüksektir. Nem, bir sızıntıdan sonra sadece 24 saat içinde küf mantarlarının çoğalmasına neden olur. Havayı kirletirler ve insan sağlığını tehdit ederler. Hapşırma, alerji ve hatta astım mantarlar tarafından tetiklenebilir. Küften kurtulmak çok zordur çünkü rutubetin olduğu her yerde hızlıca çoğalabilmektedirler.

Su baskını dedektör sayesinde birikimlerinizi korurken aynı zamanda olası bir su baskını durumunda sizi maddi olarak koruyacak ve hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilecek su hasarını önlemenize yardımcı olacaktır.

Su Baskın Dedektörü nedir?

Su baskın dedektörü, suyun varlığını algıladığında alarm veren özel bir elektronik cihazdır. Bir su alarmı sayesinde bir ortamda veya bir boruda meydana gelen ve aksi takdirde aylarca fark edilmeyebilecek olan yavaş bir sızıntıyı bile hızlı bir şekilde tespit edebilirsiniz.

Su baskını dedektörü,olası su sızıntılarına karşı iş yerinizi 7/24 izleyerek çalışır, tehlikelerin bir adım önünde geçmenize ve olası maddi zararları en aza indirmenize yardımcı olabilir.

Hangi ürünlerden oluşur?

Görüntülü Alarm Sistemleri Nelerden Oluşur?

Su Baskını Dedektörü nasıl çalışır?

Su baskın dedektörü, sensörün altındaki iki metal çataldan suyu algılayarak çalışır. Bu iki metal uç ıslanırsa kontrol paneline alarm sinyali gönderilir. Su Basma Sensörü, üzerine oturduğu yüzeyi doldurmaya yetecek kadar su varsa yüzer ve aynı zamanda sinyal iletir.

İş yeri alarm güvenlik sistemleri ile su baskınına karşı 7/24 koruma sağlarken, alarm sistemine entegre çalışan dedektörler sayesinde; hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, panik ve tıbbi müdahale gerektiren acil durumları da algılıyor, herhangi bir tehlike durumunda Securitas Alarm İzleme Merkezi üzerinden hızlı bir şekilde ilgili kolluk kuvvetleri yönlendirmesi yapılmaktadır.

Securitas Alarm İzleme Hizmeti ile entegre çalışan su baskını alarmı sayesinde olası risklerin ortalama 8 saniye müdahale süresi ile önüne geçiyoruz. Kablolu ve Kablosuz su baskın dedektörü ile iş yeriniz 7/24 güvende.

Securitas Alarm Mobil’i App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Su baskını alarmı ile Securitas Alarm mobil uygulaması sayesinde alarm sisteminizi iş yerinde olmasanız bile uzaktan kolayca kurup kapatabilirsiniz.

Bu sayede Securitas iş yeriniz için alarm sistemleri kullanıcı dostu ve güvenliğiniz için mobil kontrol olanağı sağlar. Ayrıca, anlık bildirim ve geçmiş kontrolü ile iş yerinizin tüm güvenlik kontrollerini bu uygulama üzerinden kolay ve kesintisiz olarak sağlayabilirsiniz.

sağlam ve güçlü yapısı ile kaliteli iş yeri su baskın alarmı

Securitas Alarm iş yeri güvenlik çözümleri ile iş yerinizi denetliyor ve ofisiniz, mağazanız veya üretim tesisinize özel güvenlik çözümleri sunuyoruz. Securitas Alarm uzman ekiplerimizce yerinde ücretsiz keşif hizmeti sunarak size en iyi güvenliği sağlayacak entegre çözümler ile planlama yapıyor ve kurulum işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

Güvenlik teknolojisinde hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı, panik ve tıbbi yardım gibi tüm güvenlik entegrasyonlarının bir arada kullanılabildiği iş yeri alarm sistemleri tavsiye ediyoruz. Kolayca yönetilebilen iş yeri alarm sistemleri, mobil uygulama ve entegre çözümler sayesinde güvenliğinizi tam anlamıyla sağlamaktadır.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına