güvenlik geçişi
elektro mekanik klit

Daha sağlam, daha güvenli!

Az enerji ile çalışan ve avantajlı bir kullanım sunan Elektromekanik kilit sistemleri; kontrollü giriş çıkışın olması istenilen noktalarda, özellikle mobil ve dış ortamlarda etkili bir çözümdür.

Özellikle, banka off-site ATM’leri ve lojistik sektörü gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde tercih edilen Elektromekanik kilit sistemleri; perakende sektöründen kozmetik sektörüne kadar kendi sevkiyatını kendi gerçekleştiren tüm kurumlar tarafından sıkça tercih edilir.

Kilit ve anahtar ilişkisi mobil olarak yönetilebilmekte ve bir takvime bağlı olarak yetki seviyelerine göre sistem çalıştırılabilmektedir.


Elektromekanik kilit sistemleri nedir?

Elektromekanik kilit sistemleri, elektronik ve mekanik bileşenleri bir araya getiren bir güvenlik sistemidir. Bu sistemler, güvenlik ihtiyacı duyulan alanlarda kullanılır ve geleneksel kilit sistemlerine göre daha güvenlidir. Elektromekanik kilitler, anahtar veya kart gibi bir güvenlik protokolü kullanarak açılıp kapanır. Ayrıca, bu kilitlerin kontrol edilmesi ve yönetilmesi daha kolaydır.

Elektromekanik kilit sistemleri nasıl çalışır?

Elektromekanik kilitler, bir elektromıknatısın çalışma prensibine dayanır. Kilit açılmadan önce doğru kimlik doğrulaması yapılır ve bu doğrulama işlemi elektronik kontrol ünitesi tarafından yapılır. Doğrulama başarılı olduğunda, elektromıknatısın manyetik alanı etkisiyle kilit mekanizması açılır.

Elektromekanik kilit sistemleri, birçok farklı şekilde kullanılabilir. Bazı sistemler, anahtar kartı veya anahtar kodunu kullanırken, diğerleri parmak izi veya yüz tanıma, tarama gibi biyometrik özellikleri kullanabilir. Sistemler, güvenlik ihtiyacına ve kullanım amacına bağlı olarak değişebilir.

Elektromekanik kilit sistemleri neden tercih edilir?

Elektromekanik kilit sistemleri, birçok avantajı nedeniyle tercih edilir. Bunların en önemlileri:

1.Daha Yüksek Güvenlik: Elektromekanik kilit sistemleri, geleneksel kilit sistemlerine göre daha güvenlidir. Bu sistemler, doğru kimlik doğrulama yapılmadan kilitlenemez ve yanlış kullanımı önlemek için birçok güvenlik protokolü kullanılır.

2.Kolay Kontrol ve Yönetim: Elektromekanik kilit sistemleri, kontrol edilmesi ve yönetilmesi daha kolaydır. Bu sistemler, anahtar kaybetme veya unutma gibi sorunları önler ve anahtarların kopyalanması veya çalınması gibi riskleri ortadan kaldırır.

3.Uzaktan Erişim: Elektromekanik kilit sistemleri, uzaktan erişim için tasarlanmıştır. Bu özellik, kilitlerin uzaktan açılıp kapatılmasını ve izlenmesini sağlar. Bu, özellikle güvenlik ihtiyacı olan büyük işletmeler için çok önemlidir.

Securitas Alarm ile farklı bir dünya görün!

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılayan ve aradığınız sonuçları sağlayan bir sistem tasarlamak ve uygulamak için yanınızda.

Securitas kartlı elektromekanik kilit sistemlerine sahip olmak için 444 83 73 çağrı merkezimizi arayabilir veya aşağıda bulunan formu doldurarak detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Sorularınızı yanıtlamaktan ve size kartlı geçiş ve otopark ihtiyaçlarınızı karşılayan özelleştirilmiş bir çözüm sunmaktan memnuniyet duyarız.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına