yangın alarmı

İş Yangın Alarmı

Bir yangın alarm sistemi satın almak iş yerinizi güvende tutmak için alabileceğiniz en önemli güvenlik yöntemlerinden biridir. Olası bir yangın durumunda bulunduğunuz ortamı hızlı bir şekilde tahliye etmenize ve mümkün olan en kısa sürede haberdar olmanıza olanak sağlar.

Yangın alarm sistemini doğru bir şekilde kurmak, alarm izleme ve güvenlik sisteminizle düzgün bir şekilde çalışması için entegre edilmesi hayati öneme sahiptir.

İş yeri için yangın alarmı ofislerde, mağazalarda, fabrikalarda veya kamu binalarında kullanılmaktadır. Günlük rutinimizin bir parçası olması gereken yangın alarmları canınızı ve birikimlerinizi yangınların olumsuz sonuçlarından korumanın en iyi ve etkili yöntemlerinden biridir.

İş yerinizin yapısına göre en uygun yangın alarm sistemini belirlemek için profesyonel destek talebinde bulunabilirsiniz. Securitas Alarm olarak uzman ekiplerimiz ile yerinde ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz ve kaliteden ödün vermeden bütçenize uygun ekipmanın belirlenmesi için yardımcı oluyoruz.

İş Yeri Yangın Alarmı nedir?

İş yerinde yangın alarmı; merkezi alarm kontrol paneline bağlı entegre dedektörler ve sensörlerden oluşmaktadır. Yangın alarm sistemleri ile çalışan tüm dedektörler ve sensörler merkezi kontrol paneli sayesinde oluşabilecek tehlike anında sinyalleri iletmektedir.

Hangi ürünlerden oluşur?

Görüntülü Alarm Sistemleri Nelerden Oluşur?

İş Yeri Yangın Alarmı nasıl çalışır?

Teknolojik yangın alarm sistemleri, yangınla sonuçlanabilecek bir olayın oluşumunu algılamak için otomatik sensörlerden yararlanır. Bir yangın sensöründen (duman, ısı veya karbonmonoksit dedektörü) bir sinyal alırlar ve bunu otomatik olarak yangın alarm paneline iletirler.

İş yeri yangın alarmı bir kontrol paneli ile iletişim kuran dedektörler ve sensörler aracılığı ile potansiyel yangın tehlikesine karşı belirlenen noktaları izler. Belirlenen noktalarda olası bir ısı, duman veya karbonmonoksit tespit ettiğinde merkezi kontrol paneli ile birlikte çalışarak ve yüksek sesli alarm üreterek Securitas Alarm İzleme Merkezi'ne anında sinyal göndermektedir.

Securitas Alarm Mobil’i App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İş yeri yangın alarmı ile Securitas Alarm mobil uygulaması sayesinde alarm sisteminizi iş yerinizde olmasanız bile uzaktan kolayca kurup kapatabilirsiniz.

Bu sayede Securitas iş yeri alarm sistemleri kullanıcı dostu ve güvenliğiniz için mobil kontrol olanağı sağlar. Ayrıca, anlık bildirim ve geçmiş kontrolü ile iş yerinizin tüm güvenlik kontrollerini bu uygulama üzerinden kolay ve kesintisiz olarak sağlayabilirsiniz.

sağlam ve güçlü yapısı ile kaliteli iş yeri yangın alarmı

Securitas Alarm iş yeri güvenlik çözümleri ile iş yerinizi denetliyor ve ofisiniz, mağazanız veya üretim tesisinize özel güvenlik çözümleri sunuyoruz. Securitas Alarm uzman ekiplerimizce yerinde ücretsiz keşif hizmeti sunarak size en iyi güvenliği sağlayacak entegre çözümler ile planlama yapıyor ve kurulum işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz. Güvenlik teknolojisinde hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, panik ve tıbbi yardım gibi tüm güvenlik entegrasyonlarının bir arada kullanılabildiği iş yeri alarm sistemleri tavsiye ediyoruz.

Kolayca yönetilebilen iş yeri alarm sistemleri, mobil uygulama ve entegre çözümler sayesinde güvenliğinizi tam anlamıyla sağlamaktadır.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına