yangın alarm sistemi

Ev alarm sistemleri

Securitas ev alarm sistemleri ile hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, panik ve tıbbi yardım gibi acil durumlarda evinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alan güvenlik çözümü sunuyoruz. Ev alarm sistemleri ile evinizi istenmeyen misafirlere karşı 7/24 koruyor, siz ve sevdikleriniz için dünyanın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

Ev alarm güvenlik sistemleri ile hırsızlığa karşı 7/24 koruma sağlarken, alarm sistemine entegre çalışan dedektörler sayesinde; hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, panik ve tıbbi müdahale gerektiren acil durumları da algılıyor, herhangi bir tehlike durumunda Securitas Alarm İzleme Merkezi üzerinden hızlı bir şekilde ilgili kolluk kuvvetleri yönlendirmesi yapıyoruz.

Tüm bunlara ek olarak, dilediğiniz yerden kontrol sağlayabileceğiniz ev alarm sistemleri tavsiye ediyoruz. Ev alarm sistemleri ile entegre çalışan Securitas Alarm Mobil uygulaması üzerinden alarm sisteminizi yönetebilir, evinizdeki olası riskleri uzakta olsanız bile kontrol edebilirsiniz. Güvenliğinizi kolaylaştıran Securitas Alarm Mobil uygulamamız ile alarm sisteminize dilediğiniz yerden erişerek, sisteme dair tüm işlemlerinizi uzaktan ve kolayca yapabilirsiniz.

Alarm sistemi çeşitleri

Ev için alarm sistemleri, binanızın veya dairenizin yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle, Securitas Alarm uzman ekiplerimiz tarafından yerinde detaylı bir keşif yapılmakta ve alt yapınıza en uygun ev alarm sistemleri öneri olarak sunulmaktadır.

Ev alarm sistemleri fiyatları kablolu ve kablosuz sistemler olarak bulunduğunuz yapının özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir ve Securitas Alarm tarafından ihtiyacınıza en uygun sistemler yerinde keşif yapılarak sunulmaktadır.

Kablolu ev alarm sistemleri

Kablolu ev güvenlik alarm sistemleri, alarm kontrol paneline bağlı ve Securitas Alarm İzleme Merkezi'ne bilgi aktarmak için sisteme bağlı kabloları kullanarak çalışan bir sistemdir. Tüm sensörler somut kablolarla bağlıdır. Ev alarm güvenlik sistemleri, sabit telefon sisteminizin kablolarını iletişim kurmak için kullanır.

Kablosuz ev alarm sistemleri

Kablosuz ev alarm güvenlik sistemleri, kablosuz bir ağ kullanarak radyofrekans teknolojisi üzerinden sistem paneli ile iletişim kurar. Kablosuz ev alarm sistemi, kolay bir şekilde taşınabilir ve yeniden kurulabilir. Yedekli batarya özelliği sayesinde herhangi bir güç kesintisinde bile çalışmaya devam eder.

Alarm sistemi kurulumu için evinizdeki dedektörler arasındaki mesafeyi göz önünde bulunduruyoruz. Securitas Alarm İzleme Merkezi ile entegre çalışan ev içi alarm sistemleri sayesinde hırsızlık, su baskını, gaz kaçağı, yangın, panik ve tıbbi risklerin ortalama 8 saniye müdahale süresi ile önüne geçiyoruz.

Ev alarm sistemi nasıl kurulur?

Alarm sistemleri ev için kurulurken, alanında uzman teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve kullanıcılara yerinde sistem eğitimi verilir. Alarm sistemi kullanım kılavuzları da kurulum aşamasında paylaşılır. Ayrıca, 7/24 ulaşabileceğiniz 444 8373 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak ev ve iş yeri alarm sistemleri hakkında uzaktan teknik destek de alabilirsiniz.

Hangi ürünlerden oluşur?

Görüntülü Alarm Sistemleri Nelerden Oluşur?

Ev alarm sistemleri nasıl çalışır?

Herhangi bir hırsızlık girişimi, panik hali, yangın, gaz kaçağı, su baskını ya da tıbbi müdahale gerektiren acil bir durum olduğunda sisteme dahil dedektörler ve butonlar aracılığıyla Securitas Alarm İzleme Merkezi'ne sinyal gönderilir.

Securitas Alarm İzleme Merkezi operatörleri sinyalin gerçekliğini ve riskin içeriğini saptamak için hızlıca kullanıcıyı arar.

Sistem kullanıcı onayı aldıktan sonra sinyalin türüne göre ilgili kolluk kuvvetleri ile irtibata geçerek kayıtlı adrese kolluk kuvvetlerini yönlendirir. Securitas Alarm İzleme Merkezi operatörleri, yönlendirdiği ilgili birimle süreci takip eder ve alarm durumunu sonlandırır.

Securitas Alarm Mobil’i App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ev için alarm sistemleri ile Securitas Alarm Mobil Uygulaması sayesinde alarm sisteminizi evde olmasanız bile uzaktan kolayca kurup kapatabilirsiniz. Bu sayede Securitas ev alarm sistemleri kullanıcı dostu ve güvenliğiniz için mobil kontrol olanağı sağlar. Ayrıca, ev hırsız alarm sistemleri ile anlık bildirim ve geçmiş kontrolü ile evinizin tüm güvenlik kontrollerini bu uygulama üzerinden kolay ve kesintisiz olarak sağlayabilirsiniz.

Securitas Alarm ile farklı bir dünya görün!

Ev Alarm sistemleri, evinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak için kullanılır. En iyi ev alarm sistemleri, mobil uygulama ve alarm izleme hizmetinin de birlikte kullanıldığı entegre çözümlerdir.

Güvenlik teknolojisinde hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, panik ve tıbbi yardım gibi tüm güvenlik entegrasyonlarının bir arada kullanılabildiği ev alarm sistemleri tavsiye ediyoruz.

Kolayca yönetilebilen ev hırsız alarm sistemleri , mobil uygulama ve entegre çözümler sayesinde güvenliğinizi tam anlamıyla sağlayabilir. Bu sebeple güncel teknolojiye sahip ev alarm sistemleri tavsiye ediyoruz.

Securitas Alarm’ın size özel sunduğu avantajlı fiyatlardan faydalanmak ve ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için 444 8373 müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya aşağıda bulunan formu doldurarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına