yangın alarm sistemi

İş Yeri Alarm Sistemleri

Securitas iş yeri alarm sistemleri ile birikimlerinizin ve çalışanlarınızın güvende olmasına yardımcı olacak çözümler sunuyoruz.

İş yeri alarm sistemleri ile hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, panik ve tıbbi yardım gibi acil durumlarda 7/24 hızlı müdahale süresi ile oluşabilecek potansiyel tehlikelerin önüne geçebilirsiniz.

İş Yeri Alarm Sistemleri nedir?

İş yeri alarm sistemleri ofisinizi veya iş yerinizi istenmeyen girişlere karşı korurken, oluşabilecek tehlikeleri algılar ve Securitas Alarm İzleme Merkezi'ne sinyal iletir.

Alarm sisteminizden gelen sinyaller, Securitas Alarm İzleme Merkezi üzerinden anlık olarak takip edilir ve hızlıca kolluk kuvvetlerine yönlendirilir.

Securitas Alarm izleme hizmeti sayesinde iş yerinizde veya ofisinizde tehlike olup olmadığından her an haberdar olabilirsiniz.

İş Yeri Alarm çeşitleri

İş yeri alarm sistemleri, ofisinizin veya binanızın yapısına göre farklı olabileceği gibi kablolu ve kablosuz sistemler olarak bulunduğunuz yapının özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

İş yeri alarm sistemleri kablosuz olarak tercih edildiğinde wi-fi veya mobil sinyale ihtiyaç olacaktır. Bulunduğunuz yapının durumuna göre bazen bu yeterli olabilir ancak bağlantı sinyallerinin başarısız olabileceği durumlarda ise kablolu sistem seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Securitas Alarm uzman ekibimiz tarafından en kullanışlı iş yeri alarm sistemleri için iş yerinizde detaylı bir keşif yapılmakta ve alt yapınıza en uygun iş yeri alarm sistemi sunulmaktadır.

Kablolu İş Yeri Alarm Sistemleri

Kablolu iş yeri alarm sistemleri, alarm kontrol paneline bağlı ve Securitas Alarm İzleme Merkezi’ne bilgi aktarmak için sisteme bağlı çalışan kabloları kullanan bir sistemdir. Tüm sensörler somut kablolarla bağlıdır ve sabit telefon sisteminizin kablolarını iletişim kurmak için kullanır.

Kablosuz İş Yeri Alarm Sistemleri

Kablosuz iş yeri alarm sistemleri, kablosuz bir ağ kullanarak radyofrekans teknolojisi üzerinden sistem paneli ile iletişim kurar. Kablosuz ev alarm sistemi, kolay bir şekilde taşınabilir ve yeniden kurulabilir. Yedekli batarya özelliği sayesinde herhangi bir güç kesintisinde bile çalışmaya devam eder.

Alarm sistemi kurulumu için evinizdeki alarm sistemi ve dedektörler arasındaki mesafeyi göz önünde bulunduruyoruz. Securitas Alarm İzleme Hizmeti ile entegre çalışan iş yeri alarm sistemleri sayesinde hırsızlık, su baskını, gaz kaçağı, yangın, panik ve tıbbi risklerin ortalama 8 saniye müdahale süresi ile önüne geçiyoruz.

Hangi ürünlerden oluşur?

Görüntülü Alarm Sistemleri Nelerden Oluşur?

İş Yeri Alarm Sistemleri nasıl çalışır?

Herhangi bir hırsızlık girişimi, panik hali, yangın, gaz kaçağı, su baskını ya da tıbbi müdahale gerektiren acil bir durum olduğunda iş yerinizdeki dedektörler ve butonlar aracılığıyla Securitas Alarm İzleme Merkezi’ne sinyal gönderilir.

Securitas Alarm İzleme Merkezi operatörleri sinyalin gerçekliğini ve sorunun içeriğini saptamak için derhal kullanıcıyı arar.

Sistem kullanıcı onayı aldıktan sonra sinyalin türüne göre ilgili kolluk kuvvetleri ile irtibata geçerek kayıtlı adrese kolluk kuvvetlerini yönlendirir. Securitas Alarm İzleme Merkezi operatörleri, yönlendirdiği ilgili birimle süreci takip eder ve alarm durumunu sonlandırır.

Securitas Alarm Mobil’i App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Securitas Alarm Mobil uygulaması üzerinden alarm sisteminizi yönetebilir, 7/24 iş yerinizdeki olası riskleri uzakta olsanız bile kontrol edebilirsiniz. Securitas Alarm’ın sunduğu en kaliteli iş yeri alarm sistemleri ile güvenliğinizi kolaylaştırırken, Securitas Alarm Mobil uygulamamız ile alarm sisteminize dilediğiniz yerden erişerek, sisteme dair tüm işlemlerinizi uzaktan ve kolayca yapabilirsiniz.

Sağlam ve güçlü yapısı ile kaliteli iş yeri alarm sistemleri

Uzman mühendis kadromuz ile teknolojik yenilikleri harmanlayarak oluşturduğumuz iş yeri alarm sistemleri, kaliteli hizmet anlayışı ile işletmenize en uygun maliyetle çözümler sunuyor.

İş yeri alarm sistemi fiyatları kablolu ve kablosuz olarak bulunduğunuz binanın yapısına göre değişkenlik gösterebilir ancak Securitas Alarm ile en avantajlı çözümü bulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için 444 8373 çağrı merkezimizi arayabilir veya aşağıda bulunan formu doldurarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına