ev alarmı
Gaz kaçak alarmı

Ev Gaz Kaçağı Alarmı

Gaz alarm cihazı, gaz kaçağına karşı en güvenli çözüm!

Securitas gaz kaçağı alarm sistemi sayesinde doğalgaz sızıntılarının neden olduğu; baş ağrısı, mide bulantısı gibi sinsi belirtiler sonrasında fark edilmediği takdirde can kaybına neden olan zehirlenme riskinden kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Sağlam ve güçlü yapısı ile kaliteli gaz alarm cihazı

Evinizde oluşabilecek herhangi bir gaz kaçağı alarm durumunda dedektörlerinizden gelen sinyaller, entegre çalışan gaz dedektörü sayesinde kontrol altında oluyor.

Gaz Alarmı nedir?

Gaz alarm cihazı, farklı teknolojiler aracılığıyla havadaki belirli gazların konsantrasyonunu ölçer ve gösterir. Tipik olarak zehirlenme ve olabilecek yangını önlemek için kullanılan ev tipi gaz alarm cihazı, genellikle güvenlik amacıyla kullanılan dedektörlerden oluşmaktadır.

Hangi ürünlerden oluşur?

Görüntülü Alarm Sistemleri Nelerden Oluşur?

Gaz Alarm Cihazı nasıl çalışır?

Gaz alarm cihazı, bağlı oldukları sistemde kablolu veya kablosuz dedektörler olarak üretilirler ve dedektörler sayesinde olası acil durumlar algılanarak dahili siren ile yüksek sesli bir alarm üretmektedir.

Gaz alarm cihazı tavsiye olarak merkezi bir alarm sistemine bağlı olarak çalışmalıdır. Ev alarm güvenlik sistemleri ile gaz kaçağına karşı 7/24 koruma sağlarken, alarm sistemine entegre çalışan dedektörler sayesinde; hırsızlık, yangın, su baskını, panik ve tıbbi müdahale gerektiren acil durumları da algılıyor, herhangi bir tehlike durumunda Securitas Alarm İzleme Merkezi üzerinden hızlı bir şekilde ilgili kolluk kuvvetleri yönlendirmesi yapılmaktadır.

Ayrıca; Gaz alarm cihazına entegre çalışan yangın alarmı ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak için inceleyebilirsiniz.

Panik Alarmı butonu devreye alındığında Securitas Alarm İzleme Merkezi'ne bir sinyal iletilir ve Panik sinyali ile herhangi bir tehlike durumunda Securitas Alarm İzleme Merkezi üzerinden hızlı bir şekilde ilgili kolluk kuvvetleri yönlendirmesi yapılmaktadır.

Gaz Alarm Cihazı özellikleri ve kullanım şekilleri

Gaz kaçağı alarm dedektörünün ne kadar hassas olduğunu, diğer gazların varlığına karşı ayrıştırma hassasiyetlere sahip olabileceğinden emin olmanız için kaliteli bir güvenlik sistemi tercih etmelisiniz. En iyi gaz alarm cihazı oluşabilecek sızıntıları anında tespit eden ve uyarı sinyallerini anında iletebilen sistemlerden oluşmalıdır.

Ayrıca cihazın kullanılacağı ortamın bilinmesi de çok önemlidir. Sensörler, özellikle hızlı değişen ortamlarda kaçak gaz alarm, sıcaklık ve nem aralıkları gibi farklı çalışma parametrelerine sahiptir. Bu unsurları tam olarak anlamak, dedektörün genel doğruluk açısından ne kadar iyi performans göstereceği konusunda size bir fikir verecektir.

Gaz alarm cihazı ile yanıcı gazların varlığı ölçülürken doğruluğun önemi küçümsenemez. Bu gazların bulunabileceği tüm evlerde güvenilir yanıcı gaz dedektörlerine sahip olmak, olası kazaları ve yaşamları tehlikeye atmadan önleyebilir.

Securitas Alarm Mobil’i App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ev Gaz Kaçağı alarmı ile Securitas Alarm mobil uygulaması sayesinde alarm sisteminizi evde olmasanız bile uzaktan kolayca kurup kapatabilirsiniz.

Bu sayede Securitas ev alarm sistemleri kullanıcı dostu ve güvenliğiniz için mobil kontrol olanağı sağlar. Ayrıca, anlık bildirim ve geçmiş kontrolü ile evinizin tüm güvenlik kontrollerini bu uygulama üzerinden kolay ve kesintisiz olarak sağlayabilirsiniz.

Dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

Güvenlik teknolojisinde hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, panik ve tıbbi yardım gibi tüm güvenlik entegrasyonlarının bir arada kullanılabildiği ev alarm sistemleri tavsiye ediyoruz. Kolayca yönetilebilen ev alarm sistemleri , mobil uygulama ve entegre çözümler sayesinde güvenliğinizi tam anlamıyla sağlamaktadır.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına