duvarda alarm sistemi
Yalnız Yaşayan Gençler ve Yeni Evliler

Yalnız Yaşayan Gençler ve Yeni Evliler

Sınırsız Özgürlük İçin Eksiksiz Güvenlik

Evinizi kendi zevkinize göre dekore etmek, konser, tiyatro gibi sosyal etkinliklere daha sık katılmak, hafta sonu için minik tatil kaçamakları organize etmek...

Hayatın tadını dolu dolu çıkardığınız, kendi sınırlarını özenle belirlediğiniz dünyanızda unutmayın ki; ev ve kişisel güvenliğiniz için de sorumlu olan tek kişi sizsiniz.

Siz Hayattan Daha Çok Keyif Alın Diye Gözümüz Evinizin Üstünde

Securitas Alarm olarak, zamanın çoğunu iş ve sosyal hayatları nedeniyle ev dışında geçiren gençlerimize sunduğumuz güvenlik çözümlerimizle yardımcı olmaya ve sorumluluklarını paylaşmaya adayız.

Gençlere ve yeni evli çiftlere özel hazırladığımız; kablolu ya da kablosuz alarm sistemi paketlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için hemen tıklayın.

Çocuklu Aileler

Ailenizin Huzuru ve Güvenliği Her Şeyden Önemli

Kuşkusuz her ebeveynin ana önceliği çocuklarını güvende tutmaktır. Neyse ki; günümüz teknolojisi, çocukları hakkında endişelenen aileler için mükemmel bir araç!

Securitas Alarm Görüntülü Alarm Sistemi tam da aileniz için tasarlandı. Her zaman ve her yerde evinizi cep telefonu ya da tabletinizden kontrol ederek; bakıcıyla bırakmak zorunda kaldığınız bebeğinizin emin ellerde olup olmadığı, daha büyük yaştaki çocuklarınızın koyduğunuz kurallara uyup uymadığı, evinize istemedikleri takdirde başka insanların giriş yapıp yapmadığı konusunda emin olabilirsiniz. Ayrıca Securitas Alarm Görüntülü Alarm Sistemi’nin video ile alarm doğrulama özelliği sayesinde olası bir yanlış alarmın sebebini hemen öğrenebilir, çocuklarınızla ilgili kaygılarınızdan arınıp, içiniz rahat bir şekilde iş ya da sosyal hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Video ile Alarm Doğrulama Nasıl Çalışır?

Tüm Gün Dışarıda Olsanız da Çocuklarınızı 7/24 Görebilirsiniz

Sistemin mobil uygulaması sayesinde, ailenizin güvende olduğunu bilmenin huzuruyla, günlük hayatınız içinde istediğiniz alana rahatça konsantre olma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca sisteminizde yer alan tıbbi alarmımız sizlere çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu acil tıbbi müdahaleye tek tuşla hızlıca erişim imkanı sağlar. 

Çocuklu aileler için özel olarak hazırladığımız paketlerimizle ilgili detaylı bilgi için hemen tıklayın.

Çocuklu Aileler
Esnaf ve Kobiler

Esnaf ve Kobiler

İş Yeri Güvenliğinizi Yeniden Yapılandırıyoruz

Kilitli bir kapı iş yeri güvenliğiniz adına tek başına yeterli değildir. Çalışanlarınız ve iş yeriniz için olası tüm tehditleri göz önüne alarak geliştiğimiz alarm sistemlerimiz ile iş hayatınıza güven katıyoruz.

Daha Karlı Günler İçin Önce Güvenlik!

İş kazaları, dışarıdan gelen tehditler, yaşanacak ani sağlık sorunları ya da ihmal nedeniyle yaşanacak olayların neden olacağı kayıplara engel olan çözümlerimiz ile tüm güvenlik ihtiyacınızı eksiksiz olarak karşılıyoruz.

Alarm sistemlerimizin hassas dedektörleri ; iş yerinde yaşanacak gaz kaçağı, su baskını ya da yangın tehlikesine karşı, başlangıç anında hızlıca önlem alınmasını sağlayarak can kaybını engeller, maddi zararı önler ve oluşacak hasarın telafisi için ekstra zaman harcamanıza gerek kalmaz. Gasp gibi dış tehditlere karşı elinizin altında hazır bulunan panik alarmı ile ise her daim kendinizi güvende hissedersiniz. Dilerseniz paketinize ekleyeceğiniz IP kamera çözümlerimiz ile iş yerinizden uzakta olduğunuz zamanlarda bile işlerin yolunda olup olmadığından emin olabilirsiniz.

Esnaf ve kobiler için özel olarak hazırladığımız paketlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için hemen tıklayın.

Aile Büyüklerimiz

Aile Büyüklerine En Hızlı Destek

Her an yanlarında olamasak da, elimizi üstlerinden bir an olsun çekmek istemediğimiz, bizi biz yapmak için bir ömür emek harcayan aile büyüklerimizi sıkça ziyaret etme fırsatı bulamasak da, teknoloji sayesinde hayatlarının her anına dahil olabilirsiniz.

İhtiyaç Halinde Büyüklerimizin Yanındayız

Securitas Alarm; herhangi bir acil sağlık müdahalesi gerektiren durumlarda tıbbi alarm, anlık bir unutkanlığın neden olduğu yangın tehlikesine karşı yangın alarmı ya da ilaçlarını zamanında alıp almadıklarını takip etme şansını bulacağınız IP kamera ürünü ile büyüklerimize en zor anlarında yalnız olmadıklarını hissettiriyor.

Aile Büyüklerimiz için özel olarak hazırladığımız paketlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için hemen tıklayın.

Aile Büyüklerimiz
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına