ev alarmı
ev alarm sistemi

Ev Panik Alarmı

Panik yapmak çözüm değil!

Securitas Panik Alarm Sistemi; maruz kaldığınız ya da kalacağınızı düşündüğünüz şiddet eylemi girişimi, gasp, hırsızlık, alan ihlali, tehdit, zorlama gibi durumlarda devreye sokmanız halinde kolluk kuvvetlerini evinize yönlendirerek güvenliğinizi sağlar.

Panik alarmı tehlikeyi kontrol altına alır!

Baskı ve stres altındayken doğru kararı vermeniz zorlaşır. Çoğu zaman tehdit altındayken kilitlenip kalmanıza neden olan durumlarda yardımınıza yetişen Panik Alarmı kullanıcıları en doğru çözümle en hızlı şekilde buluşturur.

Sağlam ve güçlü yapısı ile kaliteli panik alarmı

İstenildiği takdirde uzaktan kumanda ile de aktif hale getirilebilen ev tipi panik alarmı sisteminde, panik çağrısı alınır alınmaz en yakın kolluk kuvvetleri Securitas Alarm İzleme Merkezi tarafından evinize yönlendirilir. En kaliteli panik alarm sistemi alarm izleme hizmeti ile anında iletişim kurabilen sistemlerdir.

Panik Alarmı nedir?

Panik alarmı, sizin veya evinizin tehdit edildiği acil bir durumda alarm cihazını tetiklemek için kullanılan bir teknolojidir. Mevcutta kullandığınız ev alarm sisteminize bağlı bir kumanda ile veya mobil uygulama üzerinden alarm sisteminiz olmadan dahi kullanılabilmektedir. Panik alarm sistemi, panik butonları ve haberleşme sistemlerinden oluşmaktadır.

Hangi ürünlerden oluşur?

Görüntülü Alarm Sistemleri Nelerden Oluşur?

Panik Alarm Sistemi nasıl çalışır?

Panik alarm sisteminin hayati öneme sahip en değerli bileşeni, panik butonudur. Securitas Alarm mobil uygulama üzerinden veya istenildiği takdirde uzaktan kumanda ile Panik alarm düğmesine bir kez basılması, Securitas Alarm izleme merkezine anında bir sinyal göndermektedir.

Panik Alarmı butonu devreye alındığında Securitas Alarm İzleme Merkezi'ne bir sinyal iletilir ve Panik sinyali ile herhangi bir tehlike durumunda Securitas Alarm İzleme Merkezi üzerinden hızlı bir şekilde ilgili kolluk kuvvetleri yönlendirmesi yapılmaktadır.

Securitas Alarm Mobil’i App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Panik Alarmı sistemini Securitas Alarm mobil uygulaması sayesinde evde olmasanız bile uzaktan kolayca kullanabilirsiniz.

Bu sayede Securitas panik alarm sistemleri kullanıcı dostu ve güvenliğiniz için mobil kontrol olanağı sağlar.

Ayrıca, anlık bildirim ve geçmiş kontrolü ile evinizin tüm güvenlik kontrollerini bu uygulama üzerinden kolay ve kesintisiz olarak sağlayabilirsiniz.

Dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

Güvenlik teknolojisinde hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı, panik ve tıbbi yardım gibi tüm güvenlik entegrasyonlarının bir arada kullanılabildiği ev alarm sistemleri tavsiye ediyoruz.

Kolayca yönetilebilen ev alarm sistemleri, mobil uygulama ve entegre çözümler sayesinde güvenliğinizi tam anlamıyla sağlamaktadır.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına