Su baskını

Ev Su Baskın Alarmı

Damla damla gelen su baskını kabusunda işinizi şansa bırakmayın!

Açık unuttuğunuz bir musluk, ev içi atık su borularınızın geri tepmesi ya da bulaşık ve çamaşır makinanızın uzatma hortumunun birleşme noktasında oluşan sinsi bir çatlak sonucunda; kabaran parkeler, kullanılmaz hale gelen halılar, fişler, elektrik sistemi, kablo yolları derken dağ gibi büyüyen sorunları Su Baskını Alarm Sistemi ile evinizden uzak tutabilirsiniz.

Su Baskını Alarmı; tatilde, iş yerinde kısacası evde olmadığınız durumlarda komşunuzdan gelen acil bir telefonla haberdar olacağınız ya da uyanıp ayaklarınızı yere bastığınız anda hissettiğiniz ıslaklığın şokunu yaşamanıza neden olan tatsız su baskını kabusuna en hızlı müdahaleyi sağlar.

Erken uyarı sistemi sayesinde hızlı müdahale, minimum zarar

Büyük hasara yol açan su baskını tehdidini kolayca algılayarak anında tedbir almanız adına geliştirilen Securitas Ev Güvenliği Su Baskını Alarm Sistemi evinizin sular altında kalmasını önler.

Sağlam ve güçlü yapısı ile kaliteli su baskın alarm cihazı

Evinizde oluşabilecek herhangi bir su baskını durumunda dedektörlerinizden gelen sinyaller entegre çalışan su baskın dedektörü sayesinde kontrol altında oluyor.

Su Baskın Dedektörü nedir?

Su baskın dedektörü, evinizdeki sızıntıları ve su baskınlarını hızlı bir şekilde tespit etmek için tasarlanmış cihazlardır. Su baskını dedektörü, olası su sızıntılarına karşı evinizi 7/24 izleyerek çalışır, tehlikelerin bir adım önünde geçmenize ve olası maddi zararları en aza indirmenize yardımcı olabilir. Su baskın dededektörü fiyatı kablolu su baskın dedektörü ve kablosuz su baskın dedektörü olarak bulunduğunuz yapının genişliğine göre değişkenlik gösterebilir.

Hangi ürünlerden oluşur?

Görüntülü Alarm Sistemleri Nelerden Oluşur?

Su Baskını Dedektörü nasıl çalışır?

Su baskın dedektörü, sensörün altındaki iki metal çataldan suyu algılayarak çalışır. Bu iki metal uç ıslanırsa kontrol paneline alarm sinyali gönderilir. Su Basma Sensörü, üzerine oturduğu yüzeyi doldurmaya yetecek kadar su varsa yüzer ve aynı zamanda sinyal iletir.

Ev alarm güvenlik sistemleri ile su baskınına karşı 7/24 koruma sağlarken, alarm sistemine entegre çalışan dedektörler sayesinde; hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, panik ve tıbbi müdahale gerektiren acil durumları da algılıyor, herhangi bir tehlike durumunda Securitas Alarm İzleme Merkezi üzerinden hızlı bir şekilde ilgili kolluk kuvvetleri yönlendirmesi yapılmaktadır.

Securitas Alarm İzleme Merkezi Hizmeti ile entegre çalışan su baskını alarmı sayesinde olası risklerin ortalama 8 saniye müdahale süresi ile önüne geçiyoruz.

Securitas Alarm Mobil’i App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Su Baskın Alarmı ile Securitas Alarm mobil uygulaması sayesinde alarm sisteminizi evde olmasanız bile uzaktan kolayca kurup kapatabilirsiniz.

Bu sayede Securitas ev alarm sistemleri kullanıcı dostu ve güvenliğiniz için mobil kontrol olanağı sağlar. Ayrıca, anlık bildirim ve geçmiş kontrolü ile evinizin tüm güvenlik kontrollerini bu uygulama üzerinden kolay ve kesintisiz olarak sağlayabilirsiniz.

Dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

Güvenlik teknolojisinde hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, panik ve tıbbi yardım gibi tüm güvenlik entegrasyonlarının bir arada kullanılabildiği ev alarm sistemleri tavsiye ediyoruz. Kolayca yönetilebilen ev alarm sistemleri, mobil uygulama ve entegre çözümler sayesinde güvenliğinizi tam anlamıyla sağlamaktadır.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına