anne oğul
alarm kurma

Securitas Alarm Mobil Panik Butonları Nedir?

Mobil panik butonları Securitas Alarm uygulaması içerisinde yer alan ve cep telefonunuz üzerinden acil bir durumda basabileceğiniz polis, ambulans ve itfaiye butonlarıdır.

Acil bir durum anında basıldığında Securitas Alarm İzleme Merkezi’ne sinyal gönderen bu butonlar ile kendinizi ve sevdiklerinizi 7/24 güvende hissedebilirsiniz.

securitas alarm play store securitas alarm apple store

Mobil Panik Butonları Nasıl Çalışır?

acildurum Panik Butonu

IOS kullanıcısı iseniz mobil uygulama üzerinden butonu sağa doğru kaydırarak, Android kullanıcısı iseniz butona basarak aktif edebilirsiniz.

Bu işlemden sonra karşınıza çıkan uyarı kutucuğuna onay vermeniz yeterlidir. Size ait sinyal, Alarm İzleme Merkezimize ulaşır ulaşmaz irtibat bilgilerini ilettiğiniz kişi listesi sıralanır ve sırasıyla aranır. Sinyal doğruluğu tarafınızdan alındıktan sonra önceden bildirdiğiniz lokasyona kolluk kuvvetleri yönlendirilir.

ambulans Ambulans Butonu

IOS kullanıcısı iseniz mobil uygulama üzerinden butonu sağa doğru kaydırarak Android kullanıcısı iseniz butona basarak aktif edebilirsiniz.

Bu işlemden sonra karşınıza çıkan uyarı kutucuğuna onay vermeniz yeterlidir. Size ait sinyal, Alarm İzleme Merkezimize ulaşır ulaşmaz irtibat bilgilerini ilettiğiniz kişi listesi sıralanır ve sırasıyla aranır. Sinyal doğruluğu tarafınızdan alındıktan sonra önceden bildirdiğiniz lokasyona Ambulans hizmeti yönlendirilir.

itfaiyeİtfaiye Butonu

IOS kullanıcısı iseniz mobil uygulama üzerinden butonu sağa doğru kaydırarak Android kullanıcısı iseniz butona basarak aktif edebilirsiniz.

Bu işlemden sonra karşınıza çıkan uyarı kutucuğuna onay vermeniz yeterlidir. Size ait sinyal, Alarm İzleme Merkezimize ulaşır ulaşmaz irtibat bilgilerini ilettiğiniz kişi listesi sıralanır ve sırasıyla aranır. Sinyal doğruluğu tarafınızdan alındıktan sonra önceden bildirdiğiniz lokasyona İtfaiye hizmeti yönlendirilir.

alarm kurma

Mobil Panik Butonlarına Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Hemen Securitas Alarm Mobil Uygulamasını İndirin!


Securitas Alarm play store Securitas Alarm apple store

Securitas Alarm Mobil’i App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Mobil Panik butonlarını kullanabilmek için uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten hemen sonra kayıt olmanız yeterlidir.

Kayıt işlemleri sonrasında uygulamanız mobil acil durumlar için kullanıma hazır olacaktır. Securitas Alarm Mobil uygulamasının içerisinde yer alan mobil panik butonları alarm sisteminden bağımsız çalışır, dolayısı ile Securitas Alarm sistemi kullanıcısı olsanız da olmasanız da uygulamayı kullanabilirsiniz.

Nasıl Kayıt Olunur?

Securitas Alarm müşterisi olmayan yeni kullanıcılar için uygulama açılış ekranında en alt bölümde yer alan “Mobil Acil Durum Kullanıcısı Oluştur” kısmına tıkladıktan hemen sonra açılan ekranda sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gereklidir. Daha sonra en kısa sürede Securitas Alarm Müşteri Hizmetleri yetkilisi tarafından aranarak işlemleriniz tamamlanacaktır.

müşteri girişi
müşteri girişi

Securitas Alarm müşterisi ve aynı zamanda Securitas Alarm Mobil uygulaması kullanıcısı iseniz, mevcut şifreniz ve müşteri numaranız ile ‘Müşteri Girişi Yap’ kısmına tıklayarak uygulamaya girebilirsiniz. Müşteri numaranız faturanız üzerinde yer alır. Müşteri numaranızı öğrenmek için 444 83 73'ü arayarak bilgi alabilirsiniz.

Securitas Alarm müşterisi olup, daha önce Securitas Alarm Mobil uygulamasını kullanmadıysanız ‘Hesap Oluştur’ ekranından ilgili adımları takip ederek hesap oluşturabilirsiniz.

müşteri girişi
akıllı alarm

Akıllı Saatler Üzerinden Kullanım

Dilerseniz acil bir durum anında basmanız gereken mobil panik butonunuzu akıllı saatleriniz üzerinden de kolayca kontrol edebilirsiniz.


securitas alarm play store securitas alarm apple store