bilgisayar

Online Mağazamızı Keşfedin!

online-magaza

Evinde ya da İş Yerinde Kendini Güvende Hissetmek İsteyenlere Hızlı Çözümler Sunan Online Mağazamızı Keşfedin!

Pandeminin yüz yüze iletişim üzerindeki kısıtlayıcı etkisi sebebiyle değişen yaşam biçimimiz, alışveriş alışkanlıklarımızı da gözle görülür ölçüde farklılaştırmış durumda. 1 yılı aşkın süredir e-ticarette yaşanan %30-40 bandındaki artış, yeni normal ile online alışverişin eskiye nazaran hayatımızda daha geniş yer tuttuğunun göstergesi.

Tepe Güvenlik olarak,geçmişten bu yana sektörün gerektirdiği yenilikleri yakından takip eden bizler, müşterilerimizin hayatına en doğru şekilde dokunabilmek için öncü adımlar atarak fark yaratmayı bugün de en önemli görevlerimizden biri olarak görmeye devam ediyoruz.

Bilkent Holding çatısı altında 81 ilde hizmet ve servis ağımızla çalışmalarımızı sürdürürken çok kısa bir süre önce hayata geçirdiğimiz güvenli ve garantili online alışveriş mağazamız ile de hem kendini evinde ya da iş yerinde güvende hissetmek isteyenlere ulaşmayı hem de değerli müşterilerimizin tüm satın alma işlemlerini dakikalar içerisinde zahmetsizce gerçekleştirebilmelerine katkı sunmayı hedefledik.

Online satış mağazamız kanalı ile Tepe Güvenlik alarm ve kamera sistemlerini ve Tepe Güvenlik akıllı ürünlerini bulunduğunuz yerden, tek tıkla hızlıca satın alabilecek, insanoğlunun en temel ihtiyaçları arasında yer alan güvende olma ihtiyacınızı, cep telefonu, tablet veya bilgisayarınız üzerinden kolayca sağlayabileceksiniz.

Zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacak Tepe Güvenlik online alışveriş sitesini kullanarak;

Canlı dış mekan izleme ve iki yönlü konuşma özellikleri ile kullanıcısına alan hakimiyeti sunan akıllı ürün grubumuzdaki Tak Çalıştır Full HD Kamera, İç Mekan Wifi Kamera, Dış Mekan Wifi Kamera, Akıllı Wifi Kapı Zili ürünlerimizi inceleyebilir,

İç/dış mekanların ve ortak kullanım alanlarının görüntülenmesi ve ilgili bilgilere kolayca ulaşılmasını sağlayan 2’li, 5'li ve 9’lu Kamera Sistemlerimizi görüntüleyebilir,

Kablolu Ev Alarm Paketi, Kablolu Premium Ev Alarm Paketi, Kablosuz Ev Alarm Paketi, Kablosuz Premium Ev Alarm Paketi, Kablolu İş Yeri Alarm Paketi, Kablolu Premium İş Yeri Alarm Paketi, Kablosuz İş Yeri Alarm Paketi, Kablosuz Premium İş Yeri Alarm Paketi çözümlerimiz arasından ihtiyacınıza en uygun olanını hızlıca belirleyebilirsiniz.

Platformumuz üzerinden gerçekleştirdiğiniz satın alımlarda da sizlere tıpkı Covid-19 öncesinde olduğu gibi Tepe Güvenlik güvencesi ile çevrili eksiksiz bir müşteri deneyimi yaşatmaya devam edeceğiz. Alışverişiniz sonrasında satın aldığınız ürünlerle ilgili herhangi bir teknik sorunuz olması durumunda uzaktan ve online hizmetlerimiz sayesinde bizlere rahatlıkla ulaşarak, teknik ekibimizin desteğine hızlıca erişebileceksiniz.,

Üstelik çevrimiçi satın alma konforunu deneyimleme fırsatı bulacağınız sanal mağazamız üzerinden montaj ve kargo bedeli ödemeden sipariş verebilecek, gerekli mühendislik hizmetlerine ek olarak 7/24 teknik destek, 12 ay alarm izleme ve mobil uygulama hizmetlerimizden de ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.

Kendiniz ve sevdikleriniz için ister evinizde ister iş yerinizde maksimum düzeyde korunaklı alanlar yaratmanız dileğiyle...

Online hizmet mağazamız ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilmek ve tüm ürünleri incelemek için lütfen tıklayınız.

Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına