bilgisayar

Doğru Yapılandırılmış Kayıp Önleme Planları Şirketleri Güçlendiriyor

Doğru Yapılandırılmış Kayıp Önleme Planları Şirketleri Güçlendiriyor

Yanlış sayım, para değişimindeki dikkatsizlik, evrakta yapılan hatalar, soygunlar, içeride gerçekleşen mal hırsızlıkları, bir işletmenin en fazla kayıpla karşı karşıya kaldığı durumların başında geliyor.

Kolayca gözden kaçan küçük kayıplar, zaman içerisinde birikerek, karlılığı önemli ölçüde azaltıyor.

Daha fazla büyümeyi ve karlılık, istihdam veya çalışan ücret artışını planlayan her kurum, önemsiz görünen tüm küçük kayıpları önlemekle yükümlüdür.

Sadece güçlü politikalara dayanan, doğru araçların kullanıldığı, etkin prosedürlerin izlendiği bir kayıp önleme planı yardımıyla, hem içten hem de dıştan gelen kaybın önüne geçilebilirsiniz.

 

Kaybınızı Azaltmaya Yönelik Etkin Stratejiler Geliştirin

Mütevazi önlemler, işletme hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızın yolunu açar.

  • İstihdam öncesi görüştüğünüz adayla ilgili gerekli kontrolleri yapın.
  • Çalışan tanıma ve değerlendirme programları uygulayın.
  • Kaybın farkına varmak için stok, spot envanteri ve nakit akışı kontrolü gerçekleştirin.
  • Oluşturulan elektronik envanter tablolarını mutlaka fiziksel envanter ile karşılaştırın.
  • Yapacağınız veya yapılmasını istediğiniz denetimlerin, önceden haber verilmeden gerçekleştirilmesi noktasında titiz davranın.
  • Müşteri veya ziyaretçi hırsızlıklarını önlemek adına çalışanlarınıza gerekli bilinci aşılayın, şüpheli durumları yönlendirmek için konuyla ilgili profesyonellerden gerekli eğitimleri almalarına aracılık edin.
  • Kamera ve alarm sistemleri hakkında profesyonel bir güvenlik şirketinden destek alın.

Aradığınız desteği bulacağınız, Tepe İşyeri Alarm Sistemleri ve Kurumsal Çözümler olarak adlandırdığımız hizmetlerimiz, ticari kayıpların önüne geçilmesinde son derece etkin.

Çözümlerimiz, hırsızlık alarmının yanı sıra kontrollü geçiş, IP ve Analog CCTV Sistemleri Elektromekanik Kilit Sistemleri gibi araçlarla, kapsamlı bir güvenlik anlayışını destekleyecek geniş bir yelpazeye sahip.

Kayıplarınızı azaltmanın ötesinde şirketinizin güvenli bir alan olması noktasında, iş güvenliği sistemlerinden nasıl yararlanacağınıza dair sorularınız varsa, zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçerek, orta ve büyük ölçekli şirketlere sunduğumuz çözümlerimizin yardımıyla,  paranızı ve karınızı korumanın en güçlü yoluyla tanışabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına