bilgisayar

Kendi Güvenlik Sisteminize Sahip Olacağınız Çok Cazip Bir Teklifimiz Var

Kendi Güvenlik Sisteminize Sahip Olacağınız Çok Cazip Bir Teklifimiz Var

Tasarrufun her birimiz adına oldukça önem taşıdığı günlerden geçerken, geleceğiniz adına doğru yatırımlar yapmanın, yaşamınıza katacağı artıları Securitas Alarm ile kısa sürede deneyimleme imkanınız var.

Securitas Alarm olarak üyelerimizin, hayat boyu tehditlerden korunurken aynı zamanda uzun vadede, maliyet tasarrufu yapmalarına katkı sunan, çok cazip bir teklifimiz var.

Her detayını özenle belirlediğimiz, bütçe dostu satın alma modelimiz sayesinde kendi alarm sistemine sahip olma fikrinin, oldukça kazançlı bir seçenek haline geldiğini söyleyebiliriz.

“Alarm Sistemin Senin Olsun” sloganı ile yola çıktığımız bu modelde, aramıza katılacak dostlarımız ile Securitas Alarm ailesinin büyüyeceğine olan inancımız tam.

Ömür Boyu Huzurlu ve Güvende Hissetmenin En Avantajlı Hali 

Evde veya iş yerinde, her an huzurlu ve güçlü hissetmek isteyenlerin, kaygılarına son veren satın alma teklifimizde, avantajlı ödeme seçenekleri ile kullanıcılarımızı, ömür boyu süren güvenlik konforu ile buluşturuyoruz. 

Özel avantajlar ve ayrıcalıklarla donattığımız bu teklifimiz ile taksitli ödeme seçeneklerimizden yararlanarak ve uzun vadede meydana gelebilecek olası fiyat artışlarından etkilenmeden, kendi alarm sisteminize kira öder gibi kolayca sahip olabilirsiniz.

Üstelik güvenlik açıklarınızı dikkatle analiz ettikten ve görüşlerinizi aldıktan sonra ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda belirlediğimiz, güvenlik sisteminizi oluşturan tüm ürünler, 24 ay garantili!

Taksit kolaylığından yararlanarak ödeyeceğiniz ücret karşılığında, fiyat artışlarından etkilenmeden, ileri teknoloji kullanarak üretilen kendi alarm sisteminize sahip olabilir, can ve mal güvenliğinizi, eksiksiz bir biçimde karşılayabilirsiniz.

Tasarruf adına bilinçli tüketimin önemli olduğu farkındalığı ile oluşturduğumuz ve Securitas Alarm ailesinin bir parçası olan müşterilerimize, bir ömür güvende kalmanın en avantajlı halini sunduğumuz tekliflerimizden yararlanmak için lütfen tıklayınız.

Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına