bilgisayar

Evinizi veya İş Yerinizi Korumak İçin Kamera Sistemi Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekiyor?

Evinizi veya İş Yerinizi Korumak İçin Kamera Sistemi Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekiyor?

Hem daha korunaklı bir ev veya iş ortamı yaratmak hem de günlük hayattaki tüm önemli detaylara hakim olmak isteyenler için en uygun güvenlik çözümlerinin başında, doğru bir kamera sistemine sahip olmak gelir.

Hırsızlığı ve suçu caydırmaya veya ticari faaliyetin izlenmesine yardımcı olan güçlü bir görüntüleme sistemi seçimi yapmak ise piyasadaki alternatif ürün çokluğu nedeniyle fazlasıyla kafa karıştırıcı olabilir.

Evinizde daha güvenli, iş yerinizde daha güçlü hissetmenize yardımcı olması temennisi ile bu haftaki yazımızda, en doğru güvenlik kamerası sistemini seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini madde madde sıraladık.

Aşağıda, yeni bir kamera sistemine yatırım yapmadan önce tercih edebileceğiniz üründe bulunması gereken özellikler ile tarafınıza güvenlik hizmeti sunacak şirket tarafından karşılanması gereken önemli kriterleri bulacaksınız.


İşte evinizi ve işinizi korumak için ihtiyaçlarınıza en uygun güvenlik kamerasını bulmanıza katkı sunmasını umduğumuz, size zaman ve para tasarrufu sağlayabileceğine inandığımız tüyolarımız!

Güvenli Ortamlar Oluşturmanızı Sağlayacak Bir Kamera Sisteminde Bulunması Gereken Kriterler

Güvenliğiniz için etkili bir kamera sistemine sahip olmak istiyorsanız, satın
almayı düşündüğünüz teknoloji;

  • Bütçenizle, yaşam tarzınızla ve beklentilerinizle örtüşen çözümler sunabilmeli ve tüm temel sorunlarınızı ortadan kaldırabilecek donanıma yeterli düzeyde sahip olmalı,
  • Bazı durumlarda 16, 32 veya daha fazla adede çıkan kameralı bir sistemin kurulumu fazlasıyla karmaşık olabileceğinden, tercih edeceğiniz sistem basit kurulum yönergelerine sahip olmalı veya satın alımı gerçekleştirdiğiniz ilgili firma tarafından kurulum aşamasındaki ilgili işlemlerin tümü eksiksiz olarak karşılanmalı,
  • Davetsiz misafirlere karşı, kamera görüntüleri ile durumu izleme yeteneğine sahip olabilmeniz için almayı düşündüğünüz sistemde, görüntü kalitesi iyi olmakla birlikte gece görüşü özelliği de mutlaka bulunmalı. ,
  • Zamanla evirilen ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, ilgili ortamdaki temel güvenlik seviyesinin maksimum düzeyde korunabilmesi için kullanacağınız sistemin, bağlı cihaz veya güvenlik kamerası sayısı gereksinim doğrultusunda arttırılabilir olmalı,
  • Geniş perakende alanları gibi noktalarda, izlemek istediğiniz alanın boyutuna bağlı olarak, talep ettiğiniz yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip video kaydı sağlayabilmeli,
  • Satın almak istediğiniz sistem, dışarıdan gelebilecek olası zararlara ve her türlü hava koşuluna dayanabilecek yüksek teknolojiyle tasarlanmış olmalı,
  • Yazılım veya mobil uygulama yoluyla, bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden dilediğiniz anda, ilgili alanı çevrim içi olarak uzaktan izleme imkanı tanıyabilmeli,
  • Güvenlik ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, hoparlörler ve mikrofonlar yoluyla sesli gözetim talebinizi karşılayabilmelidir.

Tepe Güvenlik Kamera Sistemleri ile Sunduğumuz Güçlü Çözümler, Can ve Mal Güvenliğinizi Zirveye Taşıyor!

İleri teknolojiyle desteklediğimiz kamera sistemlerimizi satın almanız için 7 neden:

81 İlde Hizmet ve Servis Ağı

Yaygın hizmet ve servis ağımızla, Türkiye’nin 81 ilindeki tüm kullanıcılarımıza, 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz.

Görüntü Kalitesi & Gece Görüş Özelliği

Kamera sistemlerimiz ile 2MP görüntü kalitesi ve gece görüş özelliği sunuyoruz.

Mobil Uygulama ve Kamera Sisteminize Dilediğiniz Yerden Erişim

Mobil Uygulamamız ile kullanıcıya kamera sistemine istediği zaman ve dilediği yerden kolayca izleyebilme imkanı tanıyoruz.

Ücretsiz Servis Hizmeti

Ürün kaynaklı yaşanabilecek arızalarda, tüm kullanıcılarımıza 2 sene boyunca ücretsiz servis garantisi sunuyoruz.

Hızlı Teslimat ve Montaj

Ürünlerimizin montajını, uzman ekiplerimiz aracılığıyla en hızlı şekilde yapıyor ve mümkün olan en kısa sürede alarm sistemini kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz.

Ürün ve Mobil Uygulama Kullanım Eğitimleri

Teslimat ve montaj sonrasında, kullanıcının ihtiyaç duyması halinde uzman ekiplerimiz ile yerinde, uzaktan ve online ürün, ayrıca mobil uygulama kullanım eğitimleri veriyoruz.

Bilkent Holding Kuruluşu

Tepe Güvenlik olarak, Türkiye’nin en büyük ve saygın 50 şirketler topluluğundan biri olan Bilkent Holding kuruluşu olmanın omuzlarımıza yüklediği sorumlulukla, tüm faaliyetlerimizde en yüksek standarda ulaşmak için dünyayla uyumlu biçimde kendimizi geliştirerek, ilk günkü heyecanımızla yol almaya devam ediyoruz.

Hem özel hem de iş yaşantınıza güven ve güç katmak için 444 83 73 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak, Tepe Güvenlik kamera sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve alarm sistemi aldığınızda, kamera paketlerinde geçerli olan %50 indirim kazanma şansından faydalanabilirsiniz.

Mutlu ve güvenli günlerde buluşmak üzere…

 

Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına