bilgisayar

Mobil Uygulamamız Yayında

Mobil Uygulamamız Yayında - IOS - Android

Güvende ve huzurlu hissetmenin en kolay yolu! Geliştirilmiş içeriğiyle Securitas Alarm Mobil uygulaması güvenliği cebinize getirirken aynı zamanda hayatınızı kolaylaştırıyor.

Sizin için hazırlanan bir çok fonksiyonun yanı sıra alarm sisteminizi uzaktan kurma ve kapamanızı da sağlayan Securitas Alarm Mobil, yaşamınıza ekstra güvenlik ve konfor katacak.

 

 

 

 

  • “Anlık Bildirim Özelliği” sayesinde oluşan tüm alarm sinyalleri ile  ilgili anında bildirim alabilirsiniz.
  • Belirlediğiniz tarihler arasında alarmınızın gün içerisindeki hareketini görüntüleyebilirsiniz.
  • Alarm sisteminizi uygulama üzerinden kurabilir ve kapatabilirsiniz. 
  • Uygulama üzerinden Mobil Panik, Mobil Yangın ve Mobil Ambulans butonları ile polis, itfaiye ve ambulans talebinde bulunabilirsiniz.
  • Müşteri bilgilerinizi ve alarm sistemi  kullanıcılarınızın tümünü görüntüleyebilirsiniz.
  • Ana sayfa ekranından faturanızın tutarını ve ödeme  tarihini takip edebilirsiniz.
  • Ödenmemiş faturalarınızı kontrol edebilir, ‘’Hemen Öde’’ seçeneği ile tek tıkla faturalarınızı ödeyebilirsiniz.
  • Alarm sistemlerimizle ilgili en yeni ve avantajlı kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.
  • Her türlü geri bildiriminizi bizimle paylaşabilir, eğer varsa daha önce oluşturduğunuz talepleriniz ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Securitas Alarm Mobil'i App Store ya da Play Store'dan indirmek için aşağıdaki linklere tıklayabilir, faturanız üzerinde yer alan müşteri numaranız ile giriş yaparak tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri numaranızı öğrenmek için 444 83 73'ü arayarak bilgi alabilirsiniz.

App Store Google Play

Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına