bilgisayar

Müşteri Memnuniyetinde Sektör Birincisi Olduk!

Müşteri Memnuniyetinde Yine Sektör Birincisi Olduk

Ülkemizin en çok ziyaret edilen internet sitelerinden biri olan şikayetvar.com’un kullanıcıları arasında yaptığı müşteri anketlerinde %91 müşteri memnuniyeti ortalaması ile sektörümüzde birinci olduk.

Ülkemizin en çok ziyaret edilen internet sitelerinden biri olan şikayetvar.com’un kullanıcıları arasında yaptığı müşteri anketlerinde aldığı memnuniyet oranı ile güvenlik sektöründe birinci olduk.

2017 yılında şikayetvar.com’un en yüksek memnuniyet düzeyi, en hızlı cevaplama süresi, en çok teşekkür oranı ve en az şikayet sayısı kategorilerinde de birincilikleri bulunan markamız, 2018 yılına ait müşteri anketlerinde %91 müşteri memnuniyeti ortalaması ile kategori birinciliklerine bir yenisini daha ekleme başarısını gösterdi.

Securitas Alarm Müşteri Hizmetleri’nin sorunları en kısa sürede çözmeye odaklı olduğunu ve bu bakış açısının müşteri nezdinde takdir görmesini mutlulukla karşıladıklarını belirten Securitas Alarm Genel Müdürü Özgür Gök, özverili çalışmalarından dolayı departman çalışanlarına teşekkür etti.

Gök, müşteri memnuniyeti ve marka itibarının Securitas Alarm için öncelikli konu olduğuna dikkat çekerek, “Farklı kaynaklardan gelen tüm şikâyetlerin çözümü ile ilgili müşteri hizmetleri departmanımız içerisinde ayrı bir birimimiz var. Ayrıca tarafımıza iletilen şikâyetler yalnız bu birimin değil, tüm şirket çalışanlarının ve yöneticilerinin sorumluluğu altındadır” diye konuştu.

Sektörün güven duyulan markası olarak, 70 bini aşan aboneye hizmet sunduklarını ifade eden Gök, bu başarının ardındaki en temel faktörlerden birisinin personel eğitimine verdikleri önem olduğunu belirtti.

Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

Aydınlatma Metni kapsamında Kimlik ve iletişim bilgilerimin Securitas Alarm İzleme ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından bildirdiğim iletişim kanalları üzerinden iletişim bilgilerime tanıtım, kampanya, reklam, promosyon gibi içeriklere sahip ticari elektronik iletiler gönderilmesi amacıyla işlenmesine ve bununla sınırlı olarak hizmet alınan üçüncü taraflar ile paylaşılmasına